ГАРАНТІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ RENAULT/MOTRIO*

1. Термін дії гарантії на запасні частини

Компанія RENAULT надає гарантію на запчастини і аксесуари, які постачаються офіційною дилерською мережею із метою наступного використання на автомобілях RENAULT. Гарантія передбачає усунення виробничих дефектів замінених деталей, вузлів або аксесуарів, підтверджених офіційним дилером RENAULT.

Строк дії гарантії на запасні частини складає 1 рік із дати продажу деталі клієнту в офіційній дилерській мережі RENAULT або зі складу (магазину) запчастин оптової мережі.

2. Умови, на яких діє гарантія на ремонт і запчастини

Якщо запчастини були продані зі складу (магазину) запчастин оптової мережі і встановлені клієнтом самостійно або на будь-якому СТО, то для розгляду претензії оптовий клієнт, або власник автомобіля, має представити автомобіль з встановленими запчастинами до будь-якого офіційного дилера RENAULT, для проведення діагностики причин виходу їх із ладу.

Проведення гарантійної заміни або ремонту може бути виконано за бажанням у будь-якого офіційного дилера RENAULT.

Гарантія надається по пред’явленню рахунку-фактури, виписаного офіційним дилером RENAULT, в магазині або на СТО продавця.

* Детальні умови гарантії на запасні частини Ви можете дізнатися в офіційній дилерській мережі RENAULT, магазині запчастин оптової мережі або на СТО продавця.